27. 11.2019

Zimní svatba ve Mlýně

Prožijte pohádkovou zimní svatbu a nechejte svou láskou rozehřát kouzelnou atmosféru venkova.

Řekněte si své jedinečné a magické ANO po vzoru zimních pohádek, kouzelných světýlek a důvěrné atmosféry v našem malebném areálu.

Nabízíme:

 • Společenský sál až pro 120 osob, venkovní terasa, rautová místnost
 • Restaurace pro 30 osob, zimní zahrada
 • Ubytování ve 12 pokojích, až 39 lůžek s přistýlkami
 • Možnost konání venkovního i vnitřního obřadu společně s ozvučením
 • Kočár tažený koňským spřežením
 • Malebný, tichý areál s kouzelnou scenérií, která je potěchou pro oko i duši
 • Dojezdová vzdálenost z Ostravy-Poruby do 15 minut, z centra Ostravy do 30 minut

Pět důvodů, proč mít svatbu v zimě!

 1. Nebudete bojovat o termín a věřte, že široko daleko bude tento den jen váš – volba si vybrat originální, znělé datum nebude vůbec žádný problém, zima je svatební „off“ sezóna a veškeré služby od fotografa přes vizážistku až po cukrářku, budou snadno dostupné ba i nadšené z vašeho mrazivého termínu.
 2. Zima, úzce spojená s Vánocemi a Novým rokem, přímo vybízí k slavnostní atmosféře a rodina a blízcí přátelé nejsou v zimních měsících tolik společensky vytíženi.
 3. Zima zaručuje i jistou čerstvost, Váš do detailů promyšlený sladký bar se nebude topit z důvodu vysokých teplot.
 4. A zase ta originalita! V létě si na svatbě Bombardino, teplý cider ani svařák nedopřejete, my vám nabídneme ty nejlahodnější drinky, na které vaši hosté budou ještě dlouho vzpomínat.
 5. Všichni budou pospolu. Venkovní chládek přiměje všechny hosty tvořit veselou atmosféru ve vnitřních prostorech, nevytvoří se samostatné skupinky a vy nebudete mít tolik práce nahánět všechny dovnitř, například v případě programu... a že to dá zabrat!

Na závěr jeden bonusový a nejdůležitější důvod: budou na Vás čekat výhodné zimní balíčky připraveny s citem pro detail z našeho areálu.

V případě zájmu a dalších informací kontaktujte, prosím, naši Marii na telefonním čísle +420 606 718 647 nebo e-mailu uslamy@uslamy.cz.

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít