Kultura ve Mlýně

Rádi bychom Vás pozvali za kulturou na Mlýn vodníka Slámy, kde na Vás čeká nezapomenutelný zážitek plný zábavy a inspirace.

Opět to bude velkolepé a odnesete si domů spoustu jedinečných zážitků, které Vás budou provázet ještě dlouho po skončení akce.

Těšit se můžete na tradiční letní scénu pod širým nebem, kde se odehrají fascinující představení, odpočinkové talk show s inspirativními hosty, kteří se s Vámi podělí o své příběhy a zkušenosti, a také na koncert pro děti, které rozzáří úsměv na tváři každého malého návštěvníka.

Můžete se inspirovat a zakoupit  dárkové poukazy či vstupenky jako dárek pro partnera, své blízké, nebo udělat radost sami sobě. Dárkové poukazy a vstupenky jsou ideálním způsobem, jak potěšit své nejbližší a zároveň jim darovat nezapomenutelný kulturní zážitek v tomto kouzelném prostředí.

Nezapomeňte si včas zajistit své vstupenky, abyste si mohli užít tento jedinečný kulturní program v krásném a inspirativním prostředí Mlýna vodníka Slámy. Těšíme se na Vaši návštěvu a na společně strávené chvíle plné radosti, inspirace a kulturních zážitků!
Již uplynulé akce letošního roku:


Co nás ještě čeká:Sledujte naše stránky,  Facebook i Instagram, kde vkládáme všechny naše novinky.

S dotazem na jakoukoli akci se můžete obrátit na uslamy@uslamy.cz .


Těšíme se na Vás!
Tým Mlýna vodníka SlámyCreated in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít