Svatby

Netradiční venkovská svatba

Mlýn vodníka Slámy je ideální volbou, pokud chcete prožít netradiční venkovskou svatbu. Prostředí originálně zrekonstruovaného venkovského sídla je jako stvořené pro neopakovatelnou romantickou svatbu.

Postaráme se o vše, co si svatební den žádá. Celý čas tak můžete strávit na jednom místě bez zbytečných rošád. Prvorepublikový parčík s altánem podtrhne poetiku svatebního obřadu, společenský sál poskytne útulný prostor pro slavnostní hostinu a bujarou zábavu, ve stylové rautové místnosti si vychutnáte chuťový a estetický požitek z pokrmů naší poctivé kuchyně.

Nechte se unést kouzlem zimních svateb a využijte výhody, které přináší. Inspiraci přinášíme v našem článku o zimních svatbách

Pro odvážné zamilované páry, kterým postačí k naplánování svého svatebního dne jen pár měsíců, či týdnů máme poslední volné letošní termíny, nebo výběr všedních dnů, které se mohou stát vašim svátečním.

Pod našimi křídly se ocitnete v sedmém nebi!


Svatby v našem areálu

mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-559_optimized.jpg 25a.jpg alena&david-468_optimized.jpg Mlyn Vodnika Slamy Editorial 2021-510.jpg mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-401_optimized.jpg 2-min.jpg 25_optimized.jpg mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-182_optimized.jpg Společenský sál_crop_min.jpg 14-min.jpg mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-1_optimized.jpg 8-min.jpg mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-407_optimized.jpg mlyn-vodnika-slamy-editorial-2021-363_optimized_optimized.jpg

Balíčky

Standard

Cena balíčku1 420 Kč/osobu

Základní balíček standard je sestaven tak, aby splňoval kritéria pro svatební hostinu na standardní, ale i tak skvělé úrovni a zároveň za příznivou cenu.

Neomezené nápojeod 390 Kč/osoba

Pro sezónu 2022 vám nabízíme balíček neomezené konzumace nealko nápojů, piva a vína. Můžete si vybrat ze dvou variant:

Balíček STANDARD - cena 390 Kč/osoba
Kofola, Top Topic, Tonic, 100% rozlévané džusy, perlivá voda
Překapávaná káva, čaj
Rozlévané bílé a červené víno
Pivo Radegast 10°, lahvový Birell

Balíček DELUXE - cena 470 Kč/osoba
Kofola, Top Topic, Tonic, 100% rozlévané džusy, perlivá voda, Coca-Cola
Překapávaná káva, čaj
Rozlévané bílé a červené víno
Pivo Plzeň 12°, lahvový Birell, Čepovaný Aperol Spritz 

Svatební dar mlýnaSvatební noc pro novomanžele a láhev sektu

Balíček obsahuje:

 • Přípravu prostor a založení svatební tabule
 • Svatební přípitek
 • Tříchodové obědové menu dle vašeho výběru (předkrm, polévka, hlavní chod)
 • Večerní raut s rozmanitým výběrem pokrmů
 • Vodu ve džbánech s citrusy
 • Obsluhu po celou dobu oslavy, závěrečný úklid

Současně s balíčkem:

 • Tradiční rozbití talíře
 • Společná polévka

Rádi vám poskytneme další informace+420 606 718 647uslamy@uslamy.cz

Deluxe

Cena balíčku1 850 Kč/osobu

Balíček Deluxe je vytvořen pro ty nejnáročnější tak, aby maximálně podtrhl zážitek váš i vašich hostů během svatebního dne.

Neomezené nápojeod 390 Kč/osoba

Pro sezónu 2022 vám nabízíme balíček neomezené konzumace nealko nápojů, piva a vína. Můžete si vybrat ze dvou variant: 

Balíček STANDARD - cena 390 Kč/osoba
Kofola, Top Topic, Tonic, 100% rozlévané džusy, perlivá voda
Překapávaná káva, čaj
Rozlévané bílé a červené víno 
Pivo Radegast 10°, lahvový Birell

Balíček DELUXE - cena 470 Kč/osoba
Kofola, Top Topic, Tonic, 100% rozlévané džusy, perlivá voda, Coca-Cola, Překapávaná káva, čaj 
Rozlévané bílé a červené víno 
Pivo Plzeň 12°, lahvový Birell, Čepovaný Aperol Spritz 

Svatební dar mlýnaSvatební noc pro novomanžele a láhev sektu

Balíček obsahuje:

 • Přípravu prostor a založení svatební tabule
 • Welcome drink při příchodu hostů
 • Svatební přípitek
 • Tříchodové obědové menu dle Vašeho výběru (předkrm, polévka, hlavní chod)
 • Večerní raut s rozmanitým výběrem pokrmů
 • Grilování na terase
 • Vodu ve džbánech s citrusy
 • Obsluhu po celou dobu oslavy, závěrečný úklid

Současně s balíčkem:

 • Tradiční rozbití talíře
 • Společná polévka

Rádi vám poskytneme další informace+420 606 718 647uslamy@uslamy.cz

Legenda

 • Obsazený sál100 míst + prostor terasy a venkovní terasy
 • Obsazená restaurace28 míst
 • Vybrané

Nenašli jste volný termín?

Kontaktujte nás na
e-mailu marie@uslamy.cz.

V případě uvolnění rezervovaného termínu vás budeme informovat.

Těšíme se na vás!

Poptat nezávazně termín

17.10.2021

E-mail:
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Orientační počet osob: *
Varianta místnosti:

Svatba u nás podrobně

Poptávka nezávazného termínu

Vyplněním formuláře na poptání nezávazného termínu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platných právních předpisů, viz sekce "O nás - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ"


Svatební obřad

Malebná příroda a jedinečnost prvorepublikového parku vybízí k nezapomenutelně romantickému svatebnímu obřadu pod širým nebem. Před nepřízní počasí vás ochrání altán, který si můžete nazdobit dle svých pohádkových představ. V případě nevlídného počasí probíhá svatební obřad v sále/restauraci. 

Poplatek za přichystání obřadního místa, včetně ozvučení reprodukované hudby, činí 4 000 Kč (zvýhodněná cena při zakoupení svatebního balíčku, tj. v případě konání svatební oslavy). Obřadní místo si můžete vyzdobit dle vlastních představ.

Pokud se rozhodnete pro svatební obřad u nás, musíte si sjednat oddávající na matrice, poskytneme vám na ně kontakt.


Svatební obřad bez následné oslavy

Rádi vám vyjdeme vstříc, pakliže byste si přáli strávit v našem areálu pouze svatební obřad bez následné oslavy. Obřad může proběhnout ve všední dny pondělí – čtvrtek, nebo v neděli, a to ve venkovních prostorech v parkové aleji. Poplatek za pronájem a přichystání obřadního místa, včetně ozvučení reprodukované hudby, činí 8 000 Kč. Obřadní místo si můžete vyzdobit dle vlastních představ. Více informací naleznete zde


Hostina

Nabídka pokrmů vás jistě zaujme svou pestrostí. Zakládáme si na poctivé domácí kuchyni, obohacené produkty z vlastní bylinkové zahrádky


Prostory pro svatbu

Hledáte něco netradičního? Užijte si atmosféru prvorepublikového parku a celého našeho areálu. Pro slavnostní svatební hostiny nabízíme dva prostory - v našem společenském sále s kapacitou do 140 osob a v restauraci U Mlynáře s kapacitou do 30 osob.

Pro sezónu 2022 jsme stanovili výši minimálního finančního plnění, které je nutné při konání akce v našem společenském sále splnit. Kalendářní rok jsme rozdělili do dvou sezón. V hlavní sezóně (duben-říjen) je plnění stanoveno ve výši minimálně 85 000 Kč. Ve vedlejší sezóně (listopad-březen) je nutné odebrat služby v hodnotě minimálně 65 000 Kč. Plnění u menších svateb v restauraci je v hlavní sezóně 40 000 Kč a ve vedlejší sezóně 30 000 Kč.

Sál si můžete prohlédnout v naši virtuální prohlídce zde.


Pronájmy

Stanovili jsme jednotnou paušální cenu za pronájem prostor ve výši 5 000 Kč.


Výzdoba

Cena neobsahuje výzdobu obřadního místa, dekorace a čerstvou květinovou výzdobu slavnostní tabule ani prostor oslavy. V případě vašeho zájmu vám rádi poskytneme kontakty na naše osvědčené floristy, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti a zajistí vám výzdobu ve stylu boho, glamour, rustikálním, vznešeném...cokoliv, čím budete okouzleni.


Ubytování hostů

Ubytování vašich svatebních hostů je možné ve třech typech budov, celková kapacita našeho ubytovacího zařízení je 40 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je nutné rezervovat předem. V případě potřeby ubytování většího počtu hostů vám doporučíme penziony v okolí. Prohlédnout naše ubytování můžete zde.


Svatební fotograf

Náš malebný areál nabízí také nádherné místa pro zvěčnění vašeho dne, jež podtrhnou vaše nezapomenutelné okamžiky. Čekají na vás překrásné louky, jezdecké stáje, minizoo, splav, rybník, bylinková zahrádka, svatební altán, vše vybudované v souladu s venkovem a přírodou. Rádi vám rovněž nachystáme lodičku pro focení na rybníku i k využití hosty po celý den za příplatek 350 Kč. V případě, že ještě hledáte fotografa, můžeme vám doporučit naše kolegy z oboru, kteří areál dobře znají a již zde nafotili spoustu krásných svateb.

Pakliže svatební obřad s oslavou plánujete jinde a rádi byste využili naše venkovní prostory pouze na svatební focení, prosíme kontaktujte nás pro domluvení termínu a podmínek (tel: +420 606 718 647).

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít