Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostravy

Autem

Po čtyřproudové silnici I/11 pojedete směrem na Opavu a máte dvě možnosti, kudy se vydat.

Buďto opustíte silnici výjezdem na Háj ve Slezsku, kde si užijete „hadíky“ v lese a následně se dáte směrem na Štítinu. Po hlavní cestě projedete částí Smolkov, odkud vozovka vede přímo na Lhotu u Opavy. Druhá odbočka vpravo vás dovede až na mlýnské nádvoří.

NEBO

Pro milovníky přímější trasy doporučujeme jet až sjezdem na Mokré Lazce, kde se pak vydáte směrem na Lhotu. Druhá odbočka vlevo vás opět dovede až na mlýnské nádvoří

Vlakem

Spoj linky S1 z Ostravy-Svinova vyjíždí každou hodinu a vaše cílová stanice je Lhota u Opavy. Po dvaceti minutách jízdy se vydáte směrem od nádražní budovy vstříc mlýnské věži, která je vzdálená přibližně pět minut chůze... co by kamenem dohodil :)

Na kole

Ačkoliv k nám nevede přímá cyklostezka, určitě neváhejte využít trasy, vedoucí přes Třebovice, po cyklostezce v Pustkovci, dále skrz Plesnou, Dobroslavice a Jilešovice. Pak už cílovou rovinkou skrz Háj ve Slezsku do Mlýna vodníka Slámy, kde na vás bude čekat zasloužený odpočinek v doprovodu dobrého jídla a pití.

 

Ze směru Opavy

Autem

Po silnici I/11 vyjedete směrem na Ostravu. Sjedete až na Mokré Lazce, kudy vede hlavní cesta, která vás dovede až na Lhotu u Opavy, kde nezbývá nic jiného, než odbočit druhou ulici vlevo. Vítejte.

Vlakem

Spoj linky S1 ze stanice Opava-Východ vyjíždí každou hodinu a vaše cílová stanice je Lhota u Opavy. Po deseti minutách jízdy se vydáte směrem od nádražní budovy vstříc mlýnské věži, která je vzdálená přibližně pět minut chůze. Už se na vás těšíme.

Na kole

Z Opavy se k nám na kole dostanete nejlépe po trase přes Velké Hoštice do Kravař, odkud vede příjemná cyklostezka do Mokrých Lazců. Pak už jsou to přibližně 2 km na Lhotu u Opavy, odtud už díky našim ukazatelům nezabloudíte.

Not tired of using ordinary cosmetics that do not give the desired effect? Then try  benefits of hemp cosmetics  and you will definitely love it !!
Looking for cheap software for your business? Then Buy and Download Autodesk AutoCAD LT 2020 Online now!

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít