Naši partneři

maxPositiv

Magazín POSITIV Business & Style

Magazín pro pozitivní vnímání a objektivní pohled na Moravskoslezský kraj. Přehled pozitivních zpráv o podnikatelských, společenských aktivitách a životě v kraji.

MILE

Designový magazín

Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. Inspirace pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. Reálné svatby i stylizované dekory.

Fotograf Martin Poštulka

Pro zachycení jedinečných okamžiků.

Focení je dobrodružství a těším se, až budu vykládat váš příběh.

Hitrádio Orion

Společně pro zábavu lidí a na stejné vlně hudby a zábavy s areálem Mlýna vodníka Slámy.

Jsme regionální rádio, které hraje největší hudební hity, přináší zajímavosti, zprávy a předáváme svým posluchačům dobrou náladu. Dlouhodobě jsme nejúspěšnějším regionálním rádiem na severní Moravě, převážnou část posluchačů tvoří mladé rodiny s dětmi, které žijí aktivním životem a patří také mezi návštěvníky nejrůznějších akcí, tedy i ve Mlýně U vodníka Slámy.
Hitrádio Orion naladíte v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji, dále pak i ve Zlínském kraji v okresech Zlín, Vsetín a Kroměříž. Vysíláme 24 hodin denně, kromě hudby se věnujeme všem aktuálním tématům, o kterých se mluví, a nabízíme několik pravidelných pořadů.

BREDA & WEINSTEIN

Volný čas se dá trávit mnoha způsoby, důležité je strávit jej příjemně. Ať už ve Mlýně vodníka Slámy či koupí něčeho pěkného v OC Breda & WEINSTEIN

Společenské a obchodní centrum BREDA & WEINSTEIN vyrostlo na půdorysu bývalého měšťanského pivovaru v samém srdci města Opavy. Zachován byl historický ráz venkovních fasád a také pivovarský komín, který tvoří nevšední architektonickou dominantu centra. Díky vlastnictví exkluzivní značky centrum navazuje na více než 100 - letou regionální tradici a pod značkou Breda & Weinstein vrací do centra Opavy někdejší „lesk a luxus“ nakupování a stejně jako před lety vizionář David Weinstein „láká zákazníky nejenom hojností zboží, ale i estetickým a kultivovaným prostředím“.
Těšit se můžete na pestrou paletu obchodů, služeb, gastronomie, zábavy a volnočasových aktivit. Mezi více než 100 pronajímanými jednotkami najdete takové značky, jako jsou C&A, New Yorker, H&M, Lindex, Intersport, Albert, Datart, Rossmann, Reno obuv, A3 Sport, Orsay, Reserved, Pompo a Dráčik. Součástí je také pobočka České pošty, banky, multikino Cinestar se 6 sály, nejmodernější 3D projekcí a celkovou kapacitou 650 diváků, Dětský koutek nebo stylová kavárna (Ka-Varna) umístěná v renovovaném sále staré varny, kde je umístěna i technologie minipivovaru.

Opavské Slezsko

Obdrželi jsme ocenění regionální produkt pro náš areál.

Jsme hrdým držitelem značky OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. S úctou k místu, tradicím a poctivé práci se snažíme podporovat lokální dodavatele. Tématickými veřejnými akcemi v areálu usilujeme o podporu tradic, kultury a volnočasového vyžití.

ARSYline

Milujeme design!

Výjimečný areál si zaslouží jedinečné a nezapomenutelné zpracování firemního brandingu včetně nového kabátu plně responzivních webových stránek.
Naše studio se stalo hrdým marketingovým partnerem. Bylo nám ctí vytvořit nové logo areálu, naladit novou komunikační strategii a zajistit plnohodnotné webové stránky, které budou sloužit všem zvídavým návštěvníkům i hostům.

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít