Naši partneři

KV Production

DJs, hudebníci, fotografové, kameramani. All In One pro vaši akci.

Lahofer

Rádi zajistíme u vinařství LAHOFER svatební vína

Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, rozvíjenou pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. LAHOFER vyrábí veškerá vína všech hlavních středoevropských odrůd výhradně z hroznů z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín).

Opavské Slezsko

Obdrželi jsme ocenění regionální produkt pro náš areál.

Jsme hrdým držitelem značky OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. S úctou k místu, tradicím a poctivé práci se snažíme podporovat lokální dodavatele. Tématickými veřejnými akcemi v areálu usilujeme o podporu tradic, kultury a volnočasového vyžití.

maxPositiv

Magazín POSITIV Business & Style

Magazín pro pozitivní vnímání a objektivní pohled na Moravskoslezský kraj. Přehled pozitivních zpráv o podnikatelských, společenských aktivitách a životě v kraji.

NESTADO

Koně k venkovu a mlýnu patří od nepaměti. A ani dnes se náš areál bez jejich přítomnosti neobejde. Navštivte naši konírnu a nechejte se unést krásou těchto noblesních společníků. V případě vaší touhy neváhejte si domluvit vyjížďku nebo rovnou výuku přes info@nestado.cz.

Fotograf Kamil Kubjatko

svatební fotograf

S V A T B A není jen slovo! Jsou to emoce, rodina, láska a velice významný den. Váš den!

Your life video

Svatební kameraman Martin Lysek | Your Life Video

Nezapomenutelná památka, která umožní vrátit se v čase a prožít svatební den znovu a znovu.

MILE

Designový magazín

Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. Inspirace pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. Reálné svatby i stylizované dekory.

Fotograf Martin Poštulka

Pro zachycení jedinečných okamžiků.

Focení je dobrodružství a těším se, až budu vykládat váš příběh.

Hitrádio Orion

Společně pro zábavu lidí a na stejné vlně hudby a zábavy s areálem Mlýna vodníka Slámy.

Jsme regionální rádio, které hraje největší hudební hity, přináší zajímavosti, zprávy a předáváme svým posluchačům dobrou náladu. Dlouhodobě jsme nejúspěšnějším regionálním rádiem na severní Moravě, převážnou část posluchačů tvoří mladé rodiny s dětmi, které žijí aktivním životem a patří také mezi návštěvníky nejrůznějších akcí, tedy i ve Mlýně U vodníka Slámy.
Hitrádio Orion naladíte v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji, dále pak i ve Zlínském kraji v okresech Zlín, Vsetín a Kroměříž. Vysíláme 24 hodin denně, kromě hudby se věnujeme všem aktuálním tématům, o kterých se mluví, a nabízíme několik pravidelných pořadů.

Ollies

Sweetbar a svatební dorty

Naše dorty nejsou jen dezert, je to zážitek. Od prvního zaboření lžičky do posledního drobku. Lahodná těsta, nadýchané krémy, spousta ovoce, čokolády, či ořechů. Pečeme je podle tradičních receptur, ale vymýšlíme také vlastní kombinace chutí a variace na oblíbené moučníky.

ARSYline

Milujeme design!

Výjimečný areál si zaslouží jedinečné a nezapomenutelné zpracování firemního brandingu včetně nového kabátu plně responzivních webových stránek.
Naše studio se stalo hrdým marketingovým partnerem. Bylo nám ctí vytvořit nové logo areálu, naladit novou komunikační strategii a zajistit plnohodnotné webové stránky, které budou sloužit všem zvídavým návštěvníkům i hostům.

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít