Naši partneři

Jezdecký klub Merko

S láskou k tradicím a koním budujeme jedinečné místo pro vaše zážitky.

Koně k venkovu a mlýnu patří od nepaměti. A ani dnes se náš areál bez jejich přítomnosti neobejde. Navštivte náš jezdecký klub a nechejte se unést krásou těchto noblesních společníků. V případě vaší touhy neváhejte si domluvit i vyjížďku nebo rovnou výuku jezdectví. Náš Jezdecký klub MERKO nabízí spoustu možností, o kterých se dozvíte i na jejich stránkách www.jkmerko.cz.

Hitrádio Orion

Společně pro zábavu lidí a na stejné vlně hudby a zábavy s areálem Mlýna vodníka Slámy.

Jsme regionální rádio, které hraje největší hudební hity, přináší zajímavosti, zprávy a předáváme svým posluchačům dobrou náladu. Dlouhodobě jsme nejúspěšnějším regionálním rádiem na severní Moravě, převážnou část posluchačů tvoří mladé rodiny s dětmi, které žijí aktivním životem a patří také mezi návštěvníky nejrůznějších akcí, tedy i ve Mlýně U vodníka Slámy.
Hitrádio Orion naladíte v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji, dále pak i ve Zlínském kraji v okresech Zlín, Vsetín a Kroměříž. Vysíláme 24 hodin denně, kromě hudby se věnujeme všem aktuálním tématům, o kterých se mluví, a nabízíme několik pravidelných pořadů.

BREDA & WEINSTEIN

Volný čas se dá trávit mnoha způsoby, důležité je strávit jej příjemně. Ať už u nás či koupí něčeho pěkného v OC Breda & WEINSTEIN

Společenské a obchodní centrum BREDA & WEINSTEIN vyrostlo na půdorysu bývalého měšťanského pivovaru v samém srdci města Opavy. Zachován byl historický ráz venkovních fasád a také pivovarský komín, který tvoří nevšední architektonickou dominantu centra. Díky vlastnictví exkluzivní značky centrum navazuje na více než 100 - letou regionální tradici a pod značkou Breda & Weinstein vrací do centra Opavy někdejší „lesk a luxus“ nakupování a stejně jako před lety vizionář David Weinstein „láká zákazníky nejenom hojností zboží, ale i estetickým a kultivovaným prostředím“.
Těšit se můžete na pestrou paletu obchodů, služeb, gastronomie, zábavy a volnočasových aktivit. Mezi více než 100 pronajímanými jednotkami najdete takové značky, jako jsou C&A, New Yorker, H&M, Lindex, Intersport, Albert, Datart, Rossmann, Reno obuv, A3 Sport, Orsay, Reserved, Pompo a Dráčik. Součástí je také pobočka České pošty, banky, multikino Cinestar se 6 sály, nejmodernější 3D projekcí a celkovou kapacitou 650 diváků, Dětský koutek nebo stylová kavárna (Ka-Varna) umístěná v renovovaném sále staré varny, kde je umístěna i technologie minipivovaru.

Opavské Slezsko

Regionální produkt

Jsme hrdým držitelem značky OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. S úctou k místu, tradicím a poctivé práci se snažíme podporovat lokální dodavatele. Tématickými veřejnými akcemi v areálu usilujeme o podporu tradic, kultury a volnočasového vyžití.

Fotograf Kamil Kubjatko

Pro nezapomenutelné chvíle v areálu i zachycení těchto jedinečných okamžiků.

Věnuji se převážně svatebnímu fotografování a vždy se snažím o zachycení přirozeného průběhu svatebního dne. Reportáží si při prohlížení fotografií připomenete vše, co se událo, a jak jste si svůj den „D“ užili nejen Vy sami, ale také Vaši nejbližší.
Samozřejmě nesmím vynechat zachycení fotografií věnovaných samotnému páru, tedy novomanželům.
Vždy řeším světelné podmíny, které jsou velice důležité pro perfektní výsledek v každém ročním období.
Fotografie není jen o technice, ale také hlavně schopnosti fotografa zvládat náročné podmínky reálného děje.

ARSYline

Milujeme design!

Výjimečný areál si zaslouží jedinečné a nezapomenutelné zpracování firemního brandingu včetně nového kabátu plně responzivních webových stránek.
Naše studio se stalo hrdým marketingovým partnerem. Bylo nám ctí vytvořit nové logo areálu, naladit novou komunikační strategii a zajistit plnohodnotné webové stránky, které budou sloužit všem zvídavým návštěvníkům i hostům.

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít