17. 6.2018

Program na Neckyádu a festival guláše

Na akcích milujeme tu pohodu, kterou tvoříme společně s ostatními lokálními prodejci a umělci. Jsme rádi, když Vás dorazí hodně, celé rodiny a generace se sejdou v jeden den u nás ve Mlýně a užívají si, co hrdlo ráčí, od každého něco. Proto jsme ani letos neopomenuli připravit stánkový prodej a bohatý doprovodný program na oblíbenou událost Neckyáda a festival guláše u nás v areálu. Všechno ještě ladíme do posledního detailu, ale už můžeme prozradit, že v 11 hodin vše vypukne a Vy se můžete těšit na:

 • Dobovou cukrovou vatu Koloniál František
 • Kávu z pražírny La Bohème Café
 • Cyrilovo a Goldovo pekařství
 • Víno Mikulčík
 • Trdelník Maté
 • Gopala – Příborské oříšky
 • Marmelády paní Pavlůskové
 • Dřevotéku
 • Rolovaná zmrzlina z bistra Takže tak
 • Perníky od paní Vodnice
 • Terénní motorky pro děti i dospělé do 80 kg

O zábavu se nám postará Hitrádio Orion v doprovodu atrakcí jako Bumberballs či Skákací hrad Blonďak. Nejen pro děti chystáme venkovské hry – skákaní v pytli, tandemové lyže, hod flinty do žita a další, které ve Vás probudí sportovního ducha a Vy neváhejte mezi sebou udělat malý rodinný souboj! Kreativitu pak rozviňte při malovaní na trička s paní Musilovou nebo se děti můžou nechat tetovat nástřikem Airbrush. Dnem nás budou provádět WedBoyz v zástupu dvojky Kamil Kubjatko a Michal Szydlowski.

Od 12.30 hodin proběhne také soutěž v pojídání klobásek od firmy Warisch na čas. Přihlásit se můžete na uslamy@uslamy.cz či přímo v den konání na výzvu moderátora. Ovšem pozor! Počet účástníků je omezen na jedinečných 5 míst

Přesně 13:30 vypukne start všech bojovníků, kteří si doma vyrobili plavidlo a jsou odhodláni sjet úsek našeho náhonu v nejrychlejším čase a taky zaujmout náročnou porotu svým perfektním, a hlavně originálním provedením svého voru.

Od 14:30 se nezapomeňte seřadit u svých favoritů – gulášových kuchtíků, proběhne totiž ochutnávka a rozhodně neváhejte, kotlíky nejsou bezedné!

V 16:00 proběhne vyhodnocení soutěží a předávání cen a že je nač se těšit.

Po 16:00 se zajděte také podívat do naší minizoo, kde proběhne komentované krmení a poslechněte si pár slov o čtyřnohých obyvatelích Mlýna nebo jim přineste nějakou dobrůtku.

Nezapomeňte na slosovatelné vstupné - 10 Kč (děti do 130 cm a senioři nad 70 let zdarma) a taky, že všichni diváci/ochutnávači mají možnost zúčastnit se diváckého hlasování o nejlepší guláš!

My už se nemůžeme dočkat, a co vy? 

Těšíme se na vás!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Abychom mohli zachytit všechny krásné okamžiky a zážitky z této události, můžeme Vás vyfotit a následně fotografie uveřejnit na našich stránkách. V případě Vašeho nesouhlasu s vyfocením, sdělte to prosím našemu fotografovi. 
Děkujeme a přejeme skvělý den plný zábavy!

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít