5. 5. - 5. 5.2022

Zbigniew Jan Czendlik ve Mlýně

Jsme velmi rádi, že jsme nalezli nový termín pro konání akce s panem Zbigniewem Czendlikem. Na toto představení jsme dlouho čekali a velmi se těšíme!


Obsahem talk show Postel hospoda kostel je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného...podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa a osobního pohledu na něj.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. Součástí pořadu je autogramiáda této knihy. V roce 2018 vyšel polský překlad knihy Bóg nie jest automatem do kawy. Rovněž v roce 2018 vyšla kniha rozhovorů: "Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté.

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský od roku 1992. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem Jehly (2011) nebo Českého rozhlasu 2 Jak to vidí...(2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo zalyžuje. Je patronem psího útulku.


Termín konání: 5. 5. 2022 v 18 hodin

Délka představení: cca 90 minut

Cena: 120 Kč


Rezervovat vstupenky je možné na jitka@uslamy.cz nebo 721 952 515.

Vstupenky zakoupené na dřívější termíny, které nebyly uskutečněny, zůstávají v platnosti.


Těšíme se na vás!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Warning
Close