Our partners

maxPositiv

Magazín POSITIV Business & Style

Magazín pro pozitivní vnímání a objektivní pohled na Moravskoslezský kraj. Přehled pozitivních zpráv o podnikatelských, společenských aktivitách a životě v kraji.

MILE

Designový magazín

Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. Inspirace pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. Reálné svatby i stylizované dekory.

Fotograf Martin Poštulka

FOR UNFORGETTABLE MOMENTS IN THE RESORT AND THERI TAKING UP.

I am mostly engaged in wedding photography and I always try to capture the natural course of the wedding day.

Hitrádio Orion

TOGETHER FOR PEOPLE'S ENTERTAINMENT AND ON THE SAME WAVES OF MUSIC AND ENTERTAINMENT WITH THE RESORT OF MLÝN VODNÍKA SLÁMY.

We are a regional radio that plays the biggest music hits, brings interesting things, news and gives a good mood to our listeners.

BREDA & WEINSTEIN

FREE TIME CAN BE SPENT IN MANY WAYS, THE IMPORTANT THING IS TO SPNED IT WITH PLEASURE. WHETHER IN OUR RESORT OR BUYING SOMETHING NICE IN BREDA & WEINSTEIN

The BREDA & WEINSTEIN social and business center that grew up on the ground of a former brewery in the heart of city Opava.

Opavské Slezsko

Obdrželi jsme ocenění regionální produkt pro náš areál.

Jsme hrdým držitelem značky OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. S úctou k místu, tradicím a poctivé práci se snažíme podporovat lokální dodavatele. Tématickými veřejnými akcemi v areálu usilujeme o podporu tradic, kultury a volnočasového vyžití.

ARSYline

WE LOVE DESIGN!

Exceptional area deserves a unique and unforgettable branding, including a new coat of fully responsive websites.

Created in ARSYline.cz

Warning
Close