1. 10. - 1. 10.2016

Oslava narozenin vodníka Slámy

Vážení přátelé vodníka Slámy, 

srdečně vás zveme na narozeninovou oslavu vodníka Slámy, která se bude konat v našem areálu v sobotu 1. října od 13.30 hodin. Vezměte s sebou svou rodinu i přátele a přijďte si s námi užít venkovskou oslavu plnou tradiční zábavy. 

Vodník Sláma si pro vaši zábavu připravil hry pro potěšení malých i velkých. Těšit se můžete na staré i nové zábavné soutěže a hry. Pamatujete si ještě, jaké to je „skákat v pytli" či jak se skáče "guma nebo panák"? Nebo jaké to bylo rozvlnit boky a točit obručí? My jsme se u toho vždy skvěle zabavili a věříme, že i vám připravené hry vyvolají sladké vzpomínky na dětství a budete moci i vašim ratolestem odhalit kousek zábavy z dřívějška.

Ukázka tradičních řemesel, rodinná a přátelská klání v rozličných disciplínách po celé odpoledne a skvělé občerstvení z Restaurace U Mlynáře nás budou provázet touto narozeninovou oslavou. V řemeslných stáncích a na trzích si budete moci zakoupit podzimní výzdobu či něco dobrého k snědku.

A pro velké milovníky jídla jsme připravili speciální disciplínu, kterou je pojídání ovocných knedlíků.

Přihlaste se do této soutěže a přijďte ukázat svůj apetit. Knedlíky budou připravené s poctivostí naší kuchyně a bude se na co těšit. Do soutěže bereme prvních 6 přihlášených jedlíků, proto nepropásněte tuto šanci a hlaste se již nyní na uslamy@uslamy.cz.

Celý doprovodný program můžete shlédnout zde.

Těšíme se na společnou oslavu narozenin.
Tým Mlýna vodníka SlámyCreated in ARSYline.cz

Warning
Close