25. 9. - 25. 9.2015

Jedinečná korejská kuchyně paní Kim

V rámci našeho festivalu chutí a vůní vám přinášíme možnost ochutnat další jedinečnou kuchyni, tentokráte korejskou kuchyni z rukou výjimečné kuchařky paní Kim.

2015-09-plakat koreaPaní Kim je majitelkou restaurace Kimchi, která myslí na zdraví svých hostů a připravuje kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin, nepoužívá umělé nebo jiné chuť zvyšující chemické látky a díky těmto zásadám a jejího kuchařského umění připravuje tradiční korejskou kuchyni v té nejvyšší kvalitě.

V rámci korejského víkendu v našem areálu můžete ochutnat Kimchi, tradiční korejské národní jídlo připravené z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Kimchi patří k nejzdravějších pokrmům na světě a korejská kuchyně nabízí i mnoho dalších zdravých a nezaměnitelných chutí.

V rámci korejského víkendu v našem areálu budete moci vyzkoušet také Japchae - tradiční korejské nudle ze sladkých brambor, marinovanou hovězí roštěnku, vepřové maso v pálivé marinádě, smažené kuřecí křídla se sladko-pálivou omáčkou nebo třeba restovanou zeleninu s opečeným tofu.

Korejskou atmosféru doplníme výzdobou, promítáním fotografií, korejskou hudbou a vyprávěním paní Kim o její kuchyni.

Přijměte naše pozvání a objevte tradiční korejskou kuchyni přenesenou do Mlýna U vodníka Slámy.

pdfPlakát v PDF ke stažení - klikni zde !8.44 MB17/09/2015, 15:24

Těšíme se na vás.

Tým Mlýna U vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Warning
Close