Svatby v roce 2021

Letošní rok se zřejmě nebude příliš lišit od loňského. Není však nutné, abyste přestali snít a ztráceli naději. Směle pokračujte v přípravách. My jsme připravení otevřít svatební sezónu roku 2021 ihned, jakmile to bude možné.

Nechte své starosti na nás a prožijte naplno svůj výjimečný den, který vám s pečlivostí nám vlastní pomůžeme naplánovat. Veškeré úsilí směřujeme k tomu, abychom pro vás i v této neklidné době zajistili tolik důležité bezpečí, pohodlí a komfort. Můžete se spolehnout na přívětivý a vstřícný servis a zodpovědný přístup celého našeho týmu, který se podílí na vytvoření příjemné a dokonalé atmosféry svatebního dne.

V tomto roce očekáváme zájem o svatby v komornějším duchu, nebo přímo v intimním pojetí jen „ve dvou“. Vše se bude odvíjet od aktuálních možností. Abychom pomohli zmírnit vaše obavy, trpělivě vyčkáme do nejzazšího možného termínu na vývoj situace. Není pro nás komplikací uspořádat svatební oslavu pro nižší počet hostů, než bylo v plánu. Pokud svatební den nebude moci proběhnout, najdeme společně s vámi nový termín. Zde se nabízí množství zajímavých a znělých dat i ve všedních dnech, které mají výhodu, že snáze najdete kvalitního fotografa, floristku, vizážistku a další nezbytné služby.

Zamilovaným párům, které neholdují velkolepým oslavám bychom rádi představili novinku letošní sezóny, kterou je „Svatební obřad v přírodě“ s vynecháním následné oslavy. Bližší informace zde

Těšíme se na Vás a uděláme vše, aby Váš svatební den patřil mezi nejkrásnější.

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít