22. 9. - 22. 9.2018

Pravý prvorepublikový večer

Letošní rok pro nás přichystal několik význámných výročí, mezi ně patří bezpochyby založení Československa v roce 1918. A ku příležitosti tohoto jubilea se bude konat stylová a jedinečná akce na zámku v Šilheřovicích, Pravý prvorepublikový večer aneb československá swingová tančírna a my Vám tímto přinášíme tip na výjimečnou akci, které budeme součástí.

V programu nechybí české i slovenské hvězdy swingu, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Bratislava Hot Serenaders a Shadde Yadda Quartet s Dájou Šimíčkovou. Scénu oživí kytaristé Štěpán Rak a Jan-Matěj Rak, světově uznávaný umělec Alex Dowis naopak všechny zaujme živým malováním na plátno nazývaným Light Art. Celým večerem bude provázet houslista, herec, zpěvák a moderátor Martin Zbrožek. 

Jak jsme již avizovali, akce se uskuteční v malebných prostorech Šilheřovického zámku, který datuje svůj vznik od konce 18. století a v průběhu dlouhých let se jeho využívání dosti střídalo, zrovna podle majitelů. Nyní je zámek oblíbený především pro golfové hřiště a anglický park se vzácnými dřevinami, který se nachází v okolí. 

Připravuje se samozřejmě bohatý doprovodný program v dobovém duchu, od fotkoutku přes dílničky a módní přehlídky... neváhejte přijít i Vy v dobovém oblečení a zažijte netradiční oslavu Československé republiky.

Těšit se můžete i na nás! Náš profesionální tým se pokusí přesně vystihnout chutě a vůně první republiky, které budete moci okusit v našem stánku přímo v místě konání.

Vstupenky v prodeji již nyní!

Za pořadatele Vás zve,

Tým Mlýna vodníka Slámy


Created in ARSYline.cz

Warning
Close