2. 12. - 2. 12.2019

Ohlédnutí za Mikulášem

Ani letos si Mikuláš nenechal ujít kouzelný jarmark v našem mlýně. Dorazil vybavený obrovskou nadílkou, hodným dětem přivezl tři plné koše dárečků a rozdával radost, tentokrát již první adventní víkend, v sobotu 30. listopadu .

Nechyběla tradiční mlýnská zabijačka, poctivý svařák ani teplý mošt. Na nádvoří se to linulo vánoční vůní, kterou doplnili pozvaní stánkaři o vůni tyčinek z Goldova pekařství, trdelníku Maté, medu od pana Chlebiše, Příborských oříšků, výběrové kávy T-Rex Kafe, sýrů z obchůdku SheepShop, dobrůtek AF-RÓ a nově nás ovoněl také gourmet popcorn Bopcorn. 

Šikovných prodejců k nám opět dorazilo víc než dost, mohli jste vybírat ze široké nabídky vánočních dárečků a rukodělných výrobků. Od dekorací a adventních věnců, přes koření, perníčky, marmelády, šité a háčkované ozdoby, magnetky, plovoucí svíčky až po keramiku, designové zboží a výrobky z chráněné dílny Puntik s.r.o. či Dřevotéky.

Děti se mohly zabavit společně s Hitrádiem Orion, u dílniček z Klokánka, deskových her, povozit se na ponících a konících, a hlavně napsat dopis Ježíškovi v naší Ježíškové poště.

Jakmile začalo sluníčko zapadat, na nádvoří se rozsvítil strom a zaplápolaly svíčky, dorazil v kočáře taženém koňským spřežením Mikuláš i se svými pomocníky, aby rozdali vše, co si děti zasloužily a konstatoval, že tady jsou děti vždycky hodné a šikovné! Se všemi se pozdravil a přislíbil, že dorazí zase i za rok.

Děkujeme všem, kteří i přes velký výběr akcí v okolí našli cestu k nám do mlýna, přejeme příjemné prožití vánočních svátků, plných radosti a pohody a do nového roku hlavně zdraví.

Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Warning
Close