2. 8.2022

Divadlo pod širým nebem hra ANI ZA MILION 2. 8. 2022

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA PŮVODNÍ TERMÍN 9. 6. 2022 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Srdečně Vás zveme na naše nádvoří, kde se odehraje tradiční divadlo pod širým nebem. 

Letos přivítáme pana Lukáše Langmajera a Michaelu Kuklovou, kteří zahrají brilantní komedii ANI ZA MILION! autorů Michaely Doleželové a Romana Vencla. Přijďte si k nám oddechnout a načerpat energii do dalších dnů.


O hře:

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.
Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.
Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali. Co má tedy společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší
francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.
V téhle brilantní detektivní komedii je totiž všechno jinak, každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…


  • ÚTERÝ 2. 8. 2022 od 19 hodin
  • Obsazení: Lukáš Langmajer, Michaela Kuklová
  • Cena vstupenky: 420 Kč / osoba


Rezervace na e-mailu jitka@uslamy.cz nebo na tel. 721 952 515.


Těšíme se na vás!
Tým Mlýna vodníka SlámyCreated in ARSYline.cz

Warning
Close