1. 2. - 1. 2.2017

Cesta Mlýna

Těšíme se na rok 2017

Zatímco paní zima přikryla náš areál mrazivou pokrývkou a vše zalehlo ke spánku, my pracujeme jako pilné včeličky. Zužitkováváme nasbírané inspirace, podněty, přání a pracujeme na jejich realizaci. Kupředu s posíleným týmem se vydáváme vstříc novým zážitkům a budeme rádi, když se na tuto jízdu přidáte k nám.

A na co se můžete těšit?

 Rok plný chutí

  • chceme se zaměřit na poznávání a rozvíjení chutí a přinesení toho nejlepšího na váš talíř. Náš rok se ponese v duchu prezentace z naších cest a můžete se těšit na tematická menu, degustační večery i hostující šéfkuchaře.

Nové zážitky

  • čekají vás zážitkové balíčky a veřejné akce, kterými zpestříme možnosti trávení volného času. Rozmanitost ročního období propojíme s možnostmi malebného areálu a můžete se tak těšit na pestré zážitky u nás.  

Rozhled ve věži

  • pracujeme na vybudování unikátního místa pro originální a jedinečné jednání, oslavy i setkání. Vzhůru po schodech až k výškám se vydáte vstříc nezapomenutelným chvílím.

Potěšení pro oko i  duši

  • pracujeme neustále na sobě a čekají nás různorodá školení, kterými se chceme posouvat stále dále ve znalostech i dovednostech a můžete se těšit i na nové tváře. Vaše důvěra nás zavazuje, vaše kritika a přání posunuje a vaše další návštěva dělá obrovskou radost.

V kostce shrnuto a podtrženo, máme spoustu práce před sebou, vy spoustu nových možností k zážitkům a společně nás čeká rok plný radostí a chutí.

Tak začínáme:)  

Náhledněte k nám do akcí a novinek.

Těšíme se na vás!

Tým Mlýna vodníka  Slámy

Created in ARSYline.cz

Warning
Close