25. 11. - 25. 11.2021

Zbigniew Jan Czendlik na Mlýně ZRUŠEN

Velmi si vážíme všech hostů našeho areálu a je nám velmi líto, že rušíme další akci.

Zakoupené vstupenky a vouchery zůstávají v platnosti a budete je moci uplatnit v náhradním termínu o kterém jednáme. 


Obsahem talk show Postel hospoda kostel je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného...podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa a osobního pohledu na něj.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. Součástí pořadu je autogramiáda této knihy. V roce 2018 vyšel polský překlad knihy Bóg nie jest automatem do kawy. Rovněž v roce 2018 vyšla kniha rozhovorů: "Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté.


Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský od roku 1992. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem Jehly (2011) nebo Českého rozhlasu 2 Jak to vidí...(2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo zalyžuje. Je patronem psího útulku.


Těšíme se na vás!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít