12. 2. - 12. 2.2018

Představujeme paní Kim

Když se spojí korejská kuchyně a kuchařské umění úžasné paní Kim, vznikne skvělá ingredience silného zážitku v restauraci U Mlynáře.

Paní Kim je majitelkou restaurace Kimchi, která myslí na zdraví svých hostů a připravuje kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin. Nepoužívá umělé nebo jiné chuť zvýrazňující chemické látky a díky těmto zásadám a jejímu kuchařskému umění připravuje tradiční korejskou kuchyni v té nejvyšší kvalitě.

V rámci korejského víkendu v našem areálu můžete ochutnat Kimchi, tradiční korejské národní jídlo připravené z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Kimchi patří k nejzdravějších pokrmům na světě. Korejská kuchyně obecně nabízí mnoho zdravých a nezaměnitelných chutí.

Dále budete moci vyzkoušet také Japchae - tradiční korejské nudle ze sladkých brambor, marinovanou hovězí roštěnku, vepřové maso v pálivé marinádě, smažené kuřecí křídla se sladko-pálivou omáčkou nebo třeba restovanou zeleninu s opečeným tofu.

Korejskou atmosféru doplníme výzdobou, korejskou hudbou a vyprávěním paní Kim o její kuchyni, která se bude pohybovat mezi hosty a představovat menu.

Přijměte naše pozvání a objevte tradiční korejskou kuchyni přenesenou do Mlýna vodníka Slámy.

24. - 25. 2. Jižní korea v naší kuchyni

Těšíme se na vás!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít