Cena za balíček:
11 780 Kč/noc

Rodinný pobyt s dětmi

Prostředí našeho mlýna skýtá nespočet možností pro poznání a zabavení jak dětí, tak i pro relax a pohodu jejich rodičů. Příroda a naučné stezky v areálu přímo vybízejí k procházkám, roztomilá minizoo a stáje lákají ke strávení pohodových chvil u našich čtyřnohých zvířátek. Pro děti je připravené i dětské hřiště a bazénky k ovlažení, na rodiče pak čeká občerstvení na venkovní zahrádce, odkud můžou nerušeně sledovat skotačení svých ratolestí.

V rámci balíčku zažijete ubytování ve venkovském stylu, možnost zapůjčení společenských venkovních her, komentovanou prohlídku našeho mlynářského muzea, degustační večeři s hlídáním dětí a věříme, že během pobytu načerpáte spoustu nových poznatků, zažijete mnoho dobré zábavy i si odpočinete od ruchu velkoměsta.

Během letních prázdnin budou probíhat také animační programy pro děti a kilometry cyklotras či turistických cest nabízejí dobrodružné poznání i našeho okolí.

Balíček obsahuje:

Ubytování na 4 noci v apartmánu včetně snídaně (pro 2 dospělé a 1 dítě, nyní speciální nabídka na další dítě v rámci tohoto balíčku zdarma)

2x zapůjčení venkovních her – výběr z volejbalu, lukostřelby, kroketu, petanque

1x degustační večeři pro 2 osoby a hlídání dětí pro rodiče (nutná objednávka předem)

1x vstup do mlynářského muzea s komentovanou prohlídkou (nutná objednávka předem)

Tipy na akce a výlety v okolí

Vyplněním formuláře na zájem o balíček souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platných právních předpisů, viz sekce "O nás - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ"

Dále si můžete objednat:

  • Zapůjčení horských kol
  • Zapůjčení elektrokol
  • Zapůjčení skútru
  • Zapůjčení lodiček
  • Zapůjčení venkovních her
  • Opékání u splavu
  • Projížďku na koních

Využijte dárkový poukaz

Dozvědět se více

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít