11. 10. - 11. 10.2017

Ohlédnutí za narozeninovou oslavou vodníka Slámy

Podzimní odpoledne plné slunce přivedlo do našeho areálu malé i velké gratulanty, kteří přišli za vodníkem Slámou, aby s ním oslavili narozeniny. 

  • Děti i jejich rodiče si užili tradiční venkovské soutěže v našem ovocném sadu, za jejichž absolvování získali sladkou odměnu. 
  • Návštěvníci měli možnost nakoupit podzimní výrobky a dekorace na řemeslném jarmarku plném ručně vyráběných produktů a domácích pochutin.
  • Oblibě se těšila soutěž v pojídání halušek se zelím, kde jsme pro velký zájem dětských účastníků přidali jejich vlastní kategorii.
  • Děkujeme také našim partnerům, jejichž podpory a účasti na akci si velmi vážíme. Hitrádio Orion mělo pro děti připraven bohatý doprovodný program. U stánoviště VZP si mohli nechat návštěvníci analyzovat na přístoroji InBody své tělesné hodnoty.
  • Náš kuchařský tým pod vedením Ondřeje Skýby připravil pro hosty selátko na rožni nebo grilované farmářské kuře z rodinné farmy Němcovi, na kterém si návštěvníci pochutnali. 

Již nyní vás srdečně zveme na Mikulášský jarmark, který proběhne v neděli 2. prosince od 13 hodin.


Těšíme se na viděnou,
tým Mlýna vodníka Slámy

Narozeniny vodníka Slámy_2017

6-min.jpg 1-min.jpg 10-min.jpg 13-min.jpg 15-min.jpg 18-min.jpg 20-min.jpg 23-min.jpg 27-min.jpg 29-min.jpg 32-min.jpg 33-min.jpg 42-min.jpg 51-min.jpg 56-min.jpg 53-min.jpg 61-min.jpg IMG_2932-min.jpg IMG_2692-min.jpg

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít