12. 12. - 12. 12.2018

Ohlédnutí za mikulášským jarmarkem

Druhou adventní neděli se naše nádvoří změnilo v pohádkové místo, které srdečně vítalo všechny návštěvníky, ale samozřejmě i stánkaře s jejich dobrotami či rukodělnými výrobky.

Opět jsme se mohli těšit z výborného medu pana Chlebiše, tyčinek z Goldova pekařství, trdelníku Maté, dále z prémiové kávy od Laura Coffee či specialit od T-Rex Kafe. Mezi nové tváře jsme přizvali například ostravský Sheepshop, který skvěle zapadl do pohodové atmosféry venkova. Rozhodně bylo z čeho vybírat, pokud patříte mezi fanoušky ručních výrobků a pěkných dekorací, těchto stánků bylo více než byste uměli spočítat na prstech vašich rukou, např. AF-RÓ, marmelády paní Pavlůskové, Dáreček na míru, Dřevotéka, OVA BAG, Vlaštovičky, Příborské oříšky, dekorace, lapače snů, háčkované výrobky, perníčky, vánoční ozdoby, deskové hry, šperky, svícny... a každý byl jiný, a tak škála byla vskutku bohatá a barevná. O zábavu dětí se opět postaralo hitrádio Orion.

Samozřejmě nechyběly ani mlýnské dobroty, které jsme pro vás s láskou nachystali a nabídli, tradiční zabíjačka byla opět hitem! A jako každoročně byla na programu oblíbená Ježíškova pošta, koledy, svatá trojice a mikulášská nadílka pro všechny hodné děti.

Přes nepřízeň počasí v den konání se ve Mlýně počasí docela drželo a my moc děkujeme všem, kteří si i přes kapky deště našli cestu k nám a užili si tak kouzelný čas s nádechem Vánoc a lahodných vůní s námi.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné svátky plné pohody a radosti,
tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít