30. 4. - 30. 4.2018

Ohlédnutí za LisTovÁnÍm s Lukášem Hejlíkem

Pondělky jakožto začátek nového týdne obecně nesou punc neoblíbenosti a my jsme si jej minulý týden zpříjemnili prostřednictvím dobré zábavy a užitečných rad do života. V našem oblíbeném cyklu scénických čtení LiStOvÁnÍ tentokrát vystupoval sám zakladatel projektu Lukáš Hejlík a přivezl s sebou humornou a dojemnou knížku, která by se měla stát povinnou součástí knihovničky každého ať už potencionálního nebo nastávajícího rodiče.

Co by měl můj syn  vědět o světě z pera švédského spisovatele Fredricka Backmana je osobní zpovědí, v níž se autor snaží - poněkud krkolomně, zato velice vtipně - připravit svého dvouletého syna na život „tam venku“.

Lukáš Hejlík, jenž je sám ve věku autora a má stejně starého syna jako Backman, velice svérázně předvedl, že být rodičem v jednadvacátém století znamená past vedle pasti, nicméně stále zůstává tím nejkrásnějším a nejdůležitějším posláním. Tímto bychom Lukášovi chtěli poděkovat, že z unylého pondělního večera vytvořil večer plný  smíchu a také našim hostům za vytvoření přátelské atmosféry.  

Těšíme se na příště,

tým Mlýna vodníka Slámy

LiStOvÁnÍ s Lukášem Hejlíkem

10.jpg 04.jpg 15.jpg 19.jpg 33.jpg 38.jpg

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít