10. 4.2017

Ohlédnutí za Jarním jarmarkem

Děkujeme všem návštěvníkům za hojnou účast na Jarním jarmarku, který proběhl v neděli 9. dubna. I přes nepříznivou předpověď, počasí nakonec přálo, a tak jsme se setkali v hojném počtu, který nás potěšil.

Pro děti byly připraveny dvě tvůrčí dílničky, ve kterých mohly pro své blízké připravit krásné velikonoční potěšení. U více než 20 vystavovatelů řemeslných výrobků a dekorací si návštěvníci mohli zakoupit produkty s nádechem jara.

Věříme, že zvířátka v naší Minizoo a koně potěšili nejedno dítě. Krásné počasí vybízelo k procházkách ke splavu, po lukách a návštěvě bylinkové zahrádky i sadu.

Děkujeme také partnerům, kteří si pro návštěvníky připravili bohatý program. U stánku VZP si návštěvníci mohli nechat provést tělesnou analýzu na přístroji InBody a pro děti byl připraven doprovodný program. Stánek Hitrádia Orion měl pro malé návštěvníky připraven zajímavé hry a velmi oblíbené malování na obličej.

Věříme, že jste si odpoledne plné slunce a dobrého jídla z naší restaurace U Mlynáře užili a těšíme se na vaši další návštěvu.  

Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít