16. 4. - 16. 4.2024

Nikdy není pozdě

Jana Paulová a Václav Vydra jako filmová dvojice trhají divácké rekordy, kdykoli se objeví na obrazovce, ovšem na divadelním jevišti se spolu setkávají až nyní. Dlouho totiž hledali natolik dobrý komediální text, který by byl pro tak výjimečnou spolupráci dostatečným důvodem. Takový text našli v důmyslně vystavěné komedii Norma Fostera Nikdy není pozdě. Dává vyniknout ohromnému komediálnímu talentu obou herců, zároveň má i ztišené tóny k zamyšlení. 

Tato hra vypráví příběh dvou lidí, jejichž životní cesty se v průběhu dlouhých desetiletí sice několikrát protnou, ale pokaždé se zase vydají jiným směrem. Až dojde k jednomu osudovému setkání… Jana Paulová a Václav Vydra se v tomto příběhu objeví dohromady v šesti rolích! Nadšené ohlasy diváků, plné sály i pochvalná slova kritiky dokazují, že první spolupráce obou hvězdných herců s respektovaným režisérem Pavlem Khekem vyšla na výbornou.


Kdy: 16. 4. 2024

Začátek vystoupení: v 18:30 hodin

Délka představení: 140 minut včetně přestávky


VYPRODÁNO, děkujeme.

Poslední rezervace standard vstupenek na jitka@uslamy.cz.


Herecké obsazení: 

  • Jana Paulová a Václav Vydra


Autor: Norm Foster
Překlad: Martin Fahrner
Režie: Pavel Khek
Scéna a kostýmy: Michael Syrový
Hudba: Milan Svoboda


DIVADLO KALICH VÁS BAVÍ!Sál bude zpřístupněn hodinu před vystoupením pro zakoupení občerstvení a usazení se.

Zakoupené vstupenky nejsou místenkami a budete se moci usadit na místo, které se Vám bude líbit s přihlédnutím na zakoupenou sekci.Na všechny se těšíme.

Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít