17. 6. - 17. 6.2018

Neckyáda a festival guláše

Notná dávka recese, humoru a ty nejlepší kotlíkové guláše jsou zaručeným receptem na skvěle strávený den ve Mlýně vodníka Slámy.

Voláme odvážné posádky a kuchtíky do našeho sportovně přátelského klání. Domluvte se s rodinou, přáteli, firemními kolegy a přijďte si užít tento zábavný den s námi.

Zdolejte náš mlýnský náhon v co nejkratším čase, v co nejvtipnějším podání nebo uvařte ten nejlepší kotlíkový guláš. Oceněním bude nejen potlesk a obdiv přítomných fanoušků, ale také hodnotné ceny v hodnotě 60 000 Kč, které jsme i díky našim partnerům na tento rok zase rozšířili:)

Všechny ostatní zveme do řad fanoušků:
neděle 17. 6. 2018 od 11 hodin
více k programu v našich novinkách.

Přijďte si užít den plný zábavy, doprovodného programu a dobrého jídla. 

Přihlášky do soutěže podávejte na uslamy@uslamy.cz nebo tel. 725 890 964 do 15. 6. 2018, ovšem případné opozdilce rádi vyřešíme na místě po individuální domluvě.

Propozice k závodům naleznete v přiložených dokumentech.

Od 12.30 hodin proběhne také soutěž v pojídání klobásek od firmy Warisch na čas. Přihlásit se můžete stejně tak na uslamy@uslamy.cz či přímo v den konání na výzvu moderátora. Ovšem pozor! Počet účástníků je omezen na jedinečných 5 míst

Sportu zdar!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Abychom mohli zachytit všechny krásné okamžiky a zážitky z této události, můžeme Vás vyfotit a následně fotografie uveřejnit na našich stránkách. V případě Vašeho nesouhlasu s vyfocením, sdělte to prosím našemu fotografovi.
Děkujeme a přejeme skvělý den plný zábavy!

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít