24. 2. - 25. 2.2018

Jižní Korea v naší kuchyni

Zimní klání sportovců, událost, která baví nadšence i občasně sportovně laděné, událost, která nás přiměje držet palce a radovat se společně, událost, která nás sbližuje.

A letošní zimní hry nás baví o to více, že se pořádají v jihokorejském Pchjongčchang, v zemi kuchyně zdravých ingrediencí a skvělých chutí.

Je nám radostí, přivítat v našem areálu opět úžasnou paní Kim, která k nám po 3 letech zase zavítá, aby nám přiblížila krásu korejské kuchyně a tamní atmosféry. 

V rámci korejského víkendu v našem areálu můžete ochutnat:

  • Kimchi, tradiční korejské národní jidlo připravené z nakládané a fermentované (kvašené) zeleniny a dalších ingrediencí. Kimchi patří k nejzdravějších pokrmům na světě. Korejská kuchyně obecně nabízí mnoho zdravých a nezaměnitelných chutí
  • Japchae - tradiční korejské nudle ze sladkých brambor
  • Marinovanou hovězí roštěnku, vepřové maso v pálivé marinádě, smažené kuřecí křídla se sladko-pálivou omáčkou nebo tygří krevety v sladkopálivé omáčce.

Korejskou atmosféru doplníme výzdobou, korejskou hudbou a vyprávěním paní Kim o její kuchyni.

Přijměte naše pozvání a objevte tradiční korejskou kuchyni přenesenou do Mlýna vodníka Slámy.

Pro velký zájem z minulé návštěvy paní Kim doporučujeme rezervaci míst na tel. 724 803 462.

Sportu a jídlu zdar!
Tým Mlýna vodníka Slámy

Paní Kim a korejská kuchyně

ddeok-guk-min.JPG ddeok.JPG kimchi_foodiesfeed_1.jpg doshirak-min.JPG kimchi_foodiesfeed_2.jpg kimchi_foodiesfeed_3.jpg kimchi_foodiesfeed_4.jpg kimchi_foodiesfeed_5.jpg kimchi_foodiesfeed_7.jpg kimchi_foodiesfeed_6.jpg kimchi_foodiesfeed_8.jpg zzampong.JPG yak-bap-min.JPG 한국체코의날 (2)-min.JPG

Soubory ke stažení

Korejské menu.jpg | 0.235 MB

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít