1. 10.2016

Jezdecký den vodníka Slámy a hobby závody

Již tradičně se můžete těšit na dny plné koní, v tomto roce však pořádáme jezdecký den a hobby závody v rámci programu u příležitosti oslav narozenin vodníka Slámy, a tak vám přinášíme hned dvojnásobný program na sobotní den.

Slavnostní zahájení jezdeckého dne je plánováno na 13 hod. Při jezdecké čtverylce se představí nejmladší členové našeho jezdeckého klubu, které povede v sedle desetiletého hnědáka Rockera Laura Chovancová, držitelka bronzové medaile z letošního Oblastního mistrovství dětí v drezuře. Návštěvníci se mohou také těšit na drezurní ukázku čerstvé vícemistryně Severomoravské oblasti kategorie senioři, kterou se rovněž stala zástupkyně naší stáje – doktorka Veronika Tomková v sedle klisny Regalita. Podpořit a zpestřit tuto ukázku by měla přijet také dvojice ze spřáteleného klubu Sportovní stáj - Hermelín klub z Nového Jičína slečna Jana Vaníčková se svým hřebcem Princ –V, letošní bronzová medailistka ve stejné kategorii.

Pro pobavení diváků i samotných jezdců bude následovat jízda zručnosti, které se mohou účastnit malí i velcí jezdci v sedlech svých čtyřnohých kamarádů napříč všemi věkovými kategoriemi. Vrcholem programu a celého sportovního odpoledne budou 2 netradiční skokové soutěže, tzv. Honební skákání. Pro náš klub je pořádání této divácky atraktivní disciplíny zároveň premiérou. Jedná se o parkur s křivolakou dráhou a velice různorodými překážkami, tzn. kombinace klasických překážek se skoky přírodními. S trochou nadsázky se tedy návštěvníci mohou těšit na jakousi cross-country, sice ne Velkou pardubickou, ale naši historicky první mlýnskou…

Přijďte fandit jezdcům i našemu jezdeckému klubu. Pokud podlehnete této vášni, můžete si rovnou domluvit i výuku jízdy na koni v našem areálu.

Pro více informací o programu oslav narozenin vodníka Slámy klikněte zde.

Těšíme se na vás!

Tým Mlýna vodníka Slámy a Jezdecký klub MERKO

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít