21. 1. - 21. 1.2017

Cesta Mlýna

Náš rok 2016

Byl to rok plný posunů, pilné práce, vylepšení, poznání, navázaní nové spolupráce, oslav, setkání s přáteli a chuti do dalšího počínání.

Měli jsme hojný rok, který sčítal 11 veřejných akcí, 5 táborů pro děti, 12 gastronomických zážitků, 76 firemních a soukromých akcí a spoustu dalších oslav a setkání. 

Důvěra zavazuje a my budeme pracovat na dalších vylepšení pro vás, naše hosty, abyste se k nám rádi vraceli a cítili se u nás jako doma, u babičky na venkově, kde bylo vždy tak dobře!

Nová tvář značky

  • Za 8 let ušel celý areál kus cesty, z devastovaného území se stal areál místem pro odpočinek, relaxaci i zážitky, a tak si zasloužil vybudovat svoji tvář a jsme hrdí na to, že se nám to povedlo.

Rekonstrukce

  • S duší starého mlýna a s úsilím nás všech jdeme stále kupředu a podařilo se nám zrealizovat další vysněný krok, rozšířili jsme naši restauraci o venkovní posezení a sjednotili společenský sál pro ještě větší a krásnější oslavy.

Havlíčkův dům pro hosty

  • Vybudovali jsme další dva nové prvorepublikové apartmány, ve kterých dýchá historie, krbová kamna hřejí na duši a spí se v nich tak dobře. Jste srdečně zváni na pohádkové snění.

Rozrostla se nám minizoo

  • Přivítali jsme další přírůstek, kozu Jůlinku, která vesele skotačí mezi dalšími čtyřnohými přáteli a vítá nejen nás, ale i naše hosty. Užijte si jejich rošťáctví a hravost s námi.

Rozšíření plejády služeb

  • Snažíme se využít veškerého potenciálu našeho nádherného areálu a máme radost z krásného čísla 30možností vyžití volného času u nás. V minulém roce jsme toho dosáhli i díky nabídce možností oslav a trávení volného času u splavu.

Změny v týmu

  • Mění se tým a přidávají se noví kolegové, kteří s námi budou postupovat další kroky za snem vybudovat jedinečný areál s kombinací toho nejlepšího ze zachování tradic a nových směrů. Děláme naši práci s láskou a věříme, že to je ta správná cesta.


A co nás čeká dále?

  • Již brzy vám odtajníme v dalších novinkách:)

Děkujeme, že jste  s námi! Vážíme si toho a i díky tomu vstupujeme do dalšího roku s nadšením, s mnoha nápady a s chutí budovat krásné místo a jedinečné zážitky. 

Těšíme se na vás,

tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít