14. 6. - 14. 6.2018

Catering pro Shopsys

Druhý červnový pátek patřil dalšímu z našich cateringů na klíč. Tentokrát jsme jej připravil v Loděnici pod Hradem v Slezské Ostravě pro IT firmu Shopsys, která vytváří e-shopy dle individuálních přání svých klientů. Stejně tak jsme my mohli připravit gastronomický zážitek v páteční podvečer podle jejich představ.

Náš usměvavý profesionální tým připravil pro spíše mužské osazenstvo grilovaná vepřová žebra v korejské pikantní marinádě či krkovici v hořčici a česneku. Nikdy nesmí chybět „něco na chuť“ proto jsme zařadili k tomuto rautu kachní rilettes s jarní cibulkou, osvědčenou paštiku s ořechy a portským a pro milovníky syrečků se podával tvarůžkový tatarák. K zahřátí se podával zvěřinový guláš s jalovcem a vídeňskou cibulkou a tradiční přílohy jsme doplnili Coleslaw salátem a netradičním fermentovaným křupavým květákem.

Tímto bychom chtěli vyjádřit vřelé díky firmě Shopsys, která svěřila své sny a přání do našich rukou a my jsme je mohli realizovat v jedinečný zážitek a uspokojit všechny mlsné jazýčky. Nemenší dík patří i našim dodavatelům, kteří stojí na začátku kvalitní kuchyně, kterou s láskou vytváříme.

Akci na míru s radostí připravíme i pro Vás. Zaměření na detail a originální food styling nám nejsou cizí, a proto z všední akce uděláme nesrovnatelnou událost s chutí venkova.

Na všechny budoucí klienty se těší

Tým Mlýna vodníka Slámy

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít