25. 4. - 25. 4.2018

Catering pro Omorfi salon

Minulý týden jsme měli tu čest připravit catering na míru pro Omorfi salon, který úspěšně vede skvělá Dana Hauptová, a se kterým mimo jiné dlouhodobě spolupracujeme. Salon Omorfi se nyní přestěhoval na novou adresu a s reputací, jakou si za roky poctivé a tvrdé práce vydobyl, si nezasluhoval nic menšího než Grand Opening se vší parádou

Naši šikovní kuchaři připravili pro teplý a slunečný den osvěžující a jednoduché pokrmy a klientela salonu Omorfi si mohla pochutnat například na lahodném hummusu s medvědím česnekem nebo se sušenými rajčaty. Také mohla navštívit kousek Asie prostřednictvím jarních závitků s krevetami. A jako sladkou tečku jsme nabídli třeba vláčný mrkvový řez.

Tímto bychom také chtěli poděkovat salonu Omorfi, že si nás vybrali nehledě na dobré vztahy, ale také proto, že catering ze Mlýna vodníka Slámy je garancí kvality a profesionálních služeb. Velké díky také patří našim dodavatelům, kteří nám zajišťují ty nejčerstvější suroviny. Zahájení nové cesty salonu se vyvedlo na výtečnou a co víc, hosté odcházeli spokojení a velice jim chutnalo.

Ať už slavnostně otevíráte podnik nebo obchod, slavíte narozeniny či pořádáte svatbu a chcete si je užít bez zbytečného shonu a stresu, nebo chcete pro své klienty uspořádat akci, na kterou jen tak nezapomenou, jsme pro vás tou správnou volbou. Dokážeme z mála udělat hodně.

Je nám radostí tvořit nezapomenutelné zážitky.

Tým Mlýna vodníka Slámy

Catering pro Omorfi salon

IMG_0993.jpg IMG_1005-min.jpg IMG_1002-min.jpg IMG_1011-min.jpg IMG_1022-min.jpg IMG_1035-min.jpg

Created in ARSYline.cz

Upozornění
Zavřít